Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyGmail pro Android bude mnohem lepší, nabídne například i podporu gesta pinch-to-zoom

Gmail pro Android bude mnohem lepší, nabídne například i podporu gesta pinch-to-zoom

Nový Android 4.2 Key Lime Pie přinese uživatelům nejen projekt Roadrunner, který bude zlepšovat výdrž baterie, ale také aktualizované klíčové aplikace. Mezi ně patří bezpochyby i poštovní klient Gmail, jehož nová verze unikla v uplynulých hodinách na internet.

Inovovaný klient nabídne uživatelům některé tolik žádané novinky. První novou funkcí je podpora gesta ?pinch-to-zoom? čili přibližování a oddalování obsahu tažením prstů, bez kterého si dnes již mnoho z nás nedokáže prohlížení webových stránek představit.

Další novinkou je možnost nahlásit e-mail jako phishing. Práci se zprávami pak nově zpříjemní podpora gesta swipe, díky němuž získáte možnost zprávu komfortněji smazat nebo ji přesunout do archívu.

Leaknutý Gmail mohou na svůj mobilní telefon s Androidem ve verzi minimálně 4.0 nainstalovat uživatelé, kteří mají svá zařízení odemknutá. Pro bližší informace, včetně návodu jak během instalace postupovat, navštivte webové stránky serveru AndroidPolice.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře