Global Mobile Awards 2015: Nejlepšími smartphony jsou iPhone 6 a LG G3


Global Mobile Awards 2015: Nejlepšími smartphony jsou iPhone 6 a LG G3

V rámci probíhajícího veletrhu Mobile World Congress byly vyhlášeny výsledky jubilejního dvacátého ročníku cen Global Mobile Awards, kterou pořádá organizace GSMA. Cenu za nejlepší smartphone roku vyhrál iPhone 6 společně s LG G3.

První jmenovaný díky designu a především úspěchu u zákazníků, druhý si porotu získal bezkonkurenčním displejem a příjemnou cenou.

Cenu za levný smartphone si odnesla Motorola s Moto E (1. generace), která porazila další cenově dostupné telefony s velkoobchodní cenou pod 100 dolarů.

Pokud jde o nejlepší tablet, tak v této kategorii Microsoft se svým Surface Pro 3 zastínil Apple iPad Air 2 i Google Nexus 9.

Za nejlepší nositelnou elektroniku byly vyhlášeny chytré hodinky Motorola Moto 360. Vítězství vděčí především pečlivě navrženému designu.

Nejlepší hrou se stala automobilová arkáda Asphalt 8: Airborne od společnosti Gameloft a cenu si odnesla také hudební aplikace SPINNR.

larger-15-GlobalMobileAwards-1

Zdroj: GMA

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: Global Mobile Awards 2015: Nejlepšími smartphony jsou iPhone 6 a LG G3


  1. jsemgogo

    Kde je Samsung a jeho vlajkové lodě? 😀Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.