Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyGigantický tablet Toshiba TT301 se do žádné tašky nevejde

Gigantický tablet Toshiba TT301 se do žádné tašky nevejde

Zatímco tradiční výrobci androidích tabletů vyplňují mezery mezi 7 a 10 palci, experimentátoři se nebojí podívat do světa gigantických obrazovek. Placka s úhlopříčkou 24 palců od Toshiby už není na žádné velké cestování, uplatnění najde hlavně ve firmách.

Toshiba TT301 je rozměrově velké zařízení s 24palcovým Full HD displejem (tak to nebude ta nejjemnější obrazovka, kterou jste kdy viděli) a operačním systémem Android 4.2.1 Jelly Bean. Procesor je dvoujádrový a kmitá na frekvenci 1,0 GHz. Z dalších parametrů stojí za zmínku 1,5 GB operační paměti, flashové úložiště v kapacitě 16 GB, dva reproduktory s výkonem 2 W, podpora bezdrátové technologie Miracast a infračervené ovládání.

Výrobce svůj produkt označuje jako bussines (tedy podnikový) tablet a nedá se s ním než souhlasit. Hmotnost skoro dva kilogramy TT301 diskvalifikuje pro běžné používání.

Toshiba začne svou novinku prodávat zpočátku pouze v Japonsku. Cena stanovena zatím nebyla. O levnou záležitost ale určitě nepůjde.

22 11

 

Zdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře