Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyGianluigi Buffon vstoupil do světa World of Tanks PC

Gianluigi Buffon vstoupil do světa World of Tanks PC

Fotbalová ikona Gianluigi Buffon spojuje své síly s herní společností Wargaming, aby se stal tváří masivní reklamní kampaně u příležitosti uvedení italských tanků ve hře World of Tanks PC.

Buffon se tak stává velvyslancem značky, která ve světě gamingu patří k těm největším a nejznámějším. Fotbalista navíc propaguje řadu italských tanků v pěkně udělaném videu, které prozrazuje, že „Gigi“ nebude jen tak obyčejnou tváří. Jeho zapojení lze totiž vidět přímo ve hře, kde se objevuje jako velitel tanku.

„World of Tanks a fotbal se mohou někomu zdát jako velmi zvláštní spojení, ale věřte mi, tak tomu rozhodně není,“ vysvětluje publishing director World of Tanks Anton Pankov. „Ať už hrajete 15 proti 15 v naší hře, nebo 11 proti 11 na fotbalovém hřišti, vždy se jedná o týmovou práci. Potřebujete mít v pořádku hlavu posazenou na ramenou, protože správná strategie a taktika jsou rozhodující pro dosažení vítězství. A právě tohle je jádrem, které nás spojuje s legendárním Buffonem a přirozeně se hodí k uvedení italských tanků.“

„Vždycky jsou zde připraveny nějaké výzvy, které vás mohou srazit, ale vaši spoluhráči jsou zde, aby vás podpořili. A mít v záloze několik tanků po vaším velením, tak je život vždycky o něco lehčí,“ říká Buffon. „Pokud si myslíte, že na to máte, tak se ke mně připojte ve World of Tanks.“

World of Tanks PC je jedna z nejpopulárnějších her na světě s více než 160 miliony hráči.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře