Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyGenius ECO-u1200: Přenosná baterie s kapacitou 12 000 mAh, která vás nenechá...

Genius ECO-u1200: Přenosná baterie s kapacitou 12 000 mAh, která vás nenechá ve štychu

Na českém trhu se začíná prodávat externí baterie Genius ECO-u1200. Dle výrobce je vhodná pro všechny uživatele mobilních zařízení, kterým záleží na jejich neustálém provozu. Vyznačuje se vysokou kapacitou a podporou rychlého dobíjení. 

Genius ECO-u1200 je záložním zdrojem vhodným pro dobíjení jednoho nebo dvou zařízení současně, a to díky dvojici výstupních USB portů. Oproti běžným 1A powerbankám nabízí proud nabíjecího výstupu 1,5A u prvního USB portu a 2,1A u druhého USB portu. To umožňuje snížit dobu nabíjení u mobilního telefonu i tabletu současně. Díky integrované Li-Pol baterii s kapacitou 12 000 mAh tak uživatel prodlouží mnohonásobě dobu provozu svých mobilních zařízení. Aby se baterie s takto vysokou kapacitou nabíjela co nejkratší dobu, je model ECO-u1200 vybaven microUSB vstupem, který umožňuje nabíjení pomocí proudu až 2A.

Záložní baterie se nabízí v provedení s povrchovou úpravou broušeného hliníku a ve čtyřech elegantních barvách – modré, červené, stříbrné a černé.

Doporučená koncová cena ECO-u1200 pro český trh činí 1 120 Kč s DPH. Záruku lze uplatnit po dobu 24 měsíců.

ECO-u1200

 

ad

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře