Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyGenesis Thor 420 RGB vstupuje do prodeje, má cool design a mechanické...

Genesis Thor 420 RGB vstupuje do prodeje, má cool design a mechanické spínače Content Slim Blue

Do nabídky společnosti Genesis byla zařazena herní klávesnice Thor 420 RGB. Ta kromě kovového designu a mechanických spínačů s dlouhou životností zaujme i efektním podsvícením, které spolehlivě rozzáří každé herní doupě, a vhod přijde i vychytaný software.

V reakci na potřeby hráčů Genesis navrhnul klávesnici s velmi robustním hliníkovým tělem a ultra-plochým profilem. V obchodech se tak setkáváme s modelem Thor 420 RGB, který láká na velmi pěknou výbavu i stylový design, který mu propůjčuje provedení z kartáčovaného hliníku.

Základem klávesnice jsou ploché mechanické spínače s životností až 50 milionů kliknutí a navíc i velmi krátkým aktivačním bodem; výrobce uvádí hodnotu 1,2 mm. Thor 420 RGB je dodávána s pokročilým softwarem, který umožňuje do paměti nahrávat libovolná makra a také spravovat RGB podsvícení, přičemž na výběr je až 22 světelných efektů. Samozřejmostí jsou funkční multimediální klávesy přiřazené ke klávesám F1 – F12, které umožňují ovládat média a využívat funkční zkratky, nebo technologie N-Key rollover. Ta zajistí, že klávesnice zaregistruje všechna kliknutí bez ohledu na to, kolik kláves uživatel najednou stiskne.

Dostupnost a cena

Klávesnice Genesis Thor 420 RGB je v obchodech dostupná za doporučenou cenu 2 188 Kč včetně DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře