Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyGameSir G4: vymazlený univerzální gamepad za polovic

GameSir G4: vymazlený univerzální gamepad za polovic

Není to tak dlouho, co jsme vám přinesli recenzi gamepadu GameSir G3s, který nás doslova učaroval. Jeho univerzálnost a podpora operačních systémů Android, iOS a Windows se skvěle snoubí s jeho zpracováním, intuitivním použitím a externím držákem mobilního telefonu pro lepší herní požitek. Naštěstí pro všechny herní pařany neusnul GameSir na vavřínech a rozhodl se na světlo světa uvést jeho nástupce – gamepad s označením G4.

Pokud rádi hrajete hry a neomezujete se pouze na jeden operační systém, pak vás potěší možnost pořídit si univerzální gamepad, se kterým si zahrajete kdykoliv a kdekoliv.

GameSir G4 se vzhledově podobá ovladači pro Xbox One. Je možné ho propojit pomocí Bluetooth 4.0 nebo Wi-Fi 2,4 GHz. Vlastní přijímač si našel úkryt v útrobách gamepadu, nemusíte se tak obávat, že jej někde ztratíte. Není třeba instalovat ovladače, stačí jen gamepad spárovat a můžete hrát.

20160629121307982

Ovladač je vybaven dvojicí joysticků a osmi směrným D-padem. Čtveřice tlačítek na pravé straně je podsvícená, stejně jako funkční tlačítko uprostřed. Dvojice vibračních motorků je úplná samozřejmost.

Nejzajímavější je ale zabudovaný držák na mobilní telefon. Třetí, námi recenzovaná, verze měla držák odnímatelný. G4 ho má již ukrytý v těle ovladače, takže jej budete mít vždy s sebou. Zabudovaná 800 mAh baterie by měla poskytnout dostatek energie pro 18 hodin hraní.

20160629121308805

Také designově si GameSir G4 oproti svému staršímu bráškovi polepšil. Jeho povrch je drsněný pro lepší úchop. Kombinace černých a stříbrných prvků vypadá velmi elegantně.

Na závěr ta nejdůležitější informace – pokud zvažujete koupi GameSiru G4, aktuálně jej nejlevněji pořídíte na portálu Gearbest.com, kde jej seženete za 59,99 dolaru, což je v přepočtu zhruba 1800 Kč včetně DPH. Oproti modelu G3 si tedy značně připlatíte.

gearbest1

Martin Polický
Martin Polický
Martin miluje mobilní technologie, které ve svém volném čase rád testuje a recenzuje.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře