Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyGameloft zveřejnil první video z hraní Blitz Brigade

Gameloft zveřejnil první video z hraní Blitz Brigade

Po teaseru, který natěšené fanoušky uspokojit nemohl, se konečně můžeme podívat na půlminutové video ukazující záběry z hraní. Multiplayerová střílečka Blitz Brigade, která se nemálo inspirovala u populárních titulů Team Fortress 2 a Battlefield Heroes, asi nenechá chladným žádného pořádného pařana.

Blitz Brigade je týmová multiplayerová střílečka, ve které můžete hrát za jeden z pěti charakterů a je v ní kladen velký důraz na týmovou spolupráci. Na jednotlitých mapách, jejichž počet zatím upřesněn nebyl, se budete pohybovat v režimech Capture the Flag (tým se snaží sebrat soupeřovi vlajku a donést do své základny) a Team Deathmatch (klasický režim v němž je vaším úkolem zneškodnění nepřátel).

Gameloft zatím neupřesnil, kdy k vydání hry dojde a ani nezmínil, zda bude placená či ji bude distribuovat modelem free-to-play.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře