Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyGameloft oznámil několik nových detailů ke střílečce Modern Combat 5

Gameloft oznámil několik nových detailů ke střílečce Modern Combat 5

Při oznámení nové válečné akce Modern Combat 5 jsme se dozvěděli, že děj hry se bude točit kolem boje proti teroristické skupině a zavede nás do Benátek a do Tokia. K tomu Gameloft nově přidal i několik dalších slibně vypadajících informací.

Hra Modern Combat 5 s podtitulem Blackout by měla přinést zajímavý systém progrese, který bude spojovat výsledky ze singleplayerové mise i z multiplayeru. To znamená, že jakákoliv zkušenost, kterou získáte v singleplayeru, se vám započítá i v multiplayeru a naopak. To je opravdu praktická záležitost, zvlášť když vezmete v potaz další novinku, kterou je RPG systém a otevírání speciálních dovedností vázaných na čtyři hratelné třídy.

Vedle speciálních dovedností připadají ke každé z hratelných tříd speciální zbraně a další vybavení jako jsou granáty atd. Co se týče jejich zaměření, tam se nedočkáme žádného extra překvapení. Ve hře se totiž má objevit Assault, Heavy, Recon a Sniper, přičemž všichni dělají plus mínus přesně to, co byste od nich očekávali.

Přesné datum vydání Modern Combat 5: Blackout oznámeno nebylo.

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře