Pátek, 10 května, 2024
DomůNovinkyPro Galaxy S8 a S8+ se chystá beta test Androidu 8.0 Oreo

Pro Galaxy S8 a S8+ se chystá beta test Androidu 8.0 Oreo

Majitelé smartphonů Galaxy S8 a S8+ jsou zase o něco blíže aktualizaci na nejnovější Android 8.0. Podle webu SamMobile.com totiž Samsung připravuje spuštění beta testu, díky kterému uživatelé budou moci firmware s Oreo vyzkoušet v předstihu.

Populární internetový server vychází z toho, že se v jeho databázi objevily dvě nové firmwarové verze, konkrétně mají označení G950FXXE1ZQI7 a G955FXXU1ZQI7.  Právě „Z“ v jejich názvu by mělo naznačovat, že se jedná o nefinální testovací software.

Samsung s beta programem začal loni u modelů S7(edge), pro které připravoval aktualizaci na sedmičkový Nougat.  Testování se však vleklo až příliš dlouho a finální software se mezi uživatele dostával velmi pomalu. Největší vlna přišla v březnu, kdy Android 7.0 dorazil i na českou distribuci (na kusy z volného prodeje).

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře