Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyGalaxy S5 je jen kus levného plastu, naváží se HTC do Samsungu

Galaxy S5 je jen kus levného plastu, naváží se HTC do Samsungu

Do nové vlajkové lodi Samsungu se navážejí nejenom někteří lidé na sociálních sítích, ale také zástupci konkurenčních společností. Prezident HTC v USA Jason Mackenzie už dříve vyslal do světa prostřednictvím Twitteru varování, že by majitelé Galaxy S5 mohli brzy své koupi litovat. Teď topmodel Samsungu přirovnal  k lacinému kusu plastu.

Vysocí představitelé HTC se snaží co „nejhlasitěji“ upozornit na vlastní špičkový smartphone One M8, jehož představení se v Londýně uskutečnilo 25. března.

Nástupce modelu One má tělo vyrobené z kvalitní kartáčované oceli. Naopak Samsung v případě Galaxy S5 zůstal věrný plastu. Původně se přitom spekulovalo o použití ušlechtilých materiálů, ale nakonec z toho sešlo.

Mackenzie tvrdí, že nové HTC One je určeno všem náročným uživatelům, kteří chtějí jen to nejlepší. „Jsme firma, která investuje do našich zákazníků a přináší jim skvělé produkty, na které můžete být hrdí,“ řekl serveru Bussines Insider.

HTCZdroj: CultOfAndroid

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

7 KOMENTÁŘE

 1. Ač HTC nemám, nemůžu s ním souhlasit…(není plast jako plast)…GO SAMSUNG GO…

 2. Ač HTC ukázalo, že inovace jsou mu cizí a foťák hroznej, nemůžu s ním souhlasit…(není plast jako plast)… Samsung dotoho 😉

 3. Jaké inovace má Samsung ? 😀 😀
  Mám M7 a je to Samsung převlečený do kvality (za stejné peníze).
  😉 ONE Rule

  • Presne ,bambilion funkci na oko, ale v praxi vyuzitelnost blizici se nule. A ten desny plast, podporeny navic s cenou kolem 19 tisic, ne, dik, nechci!

  • Pokud inovace, tak v reále použitelná rychlá wifi- 2 antény(u HTC ten signál snad ani neprojde), snímač otisků prstů(potěší), a kamera s ISOcell, je několikrát lepší než ta HTC 4Mpx, a vodotěsnost je taky dobrá věc…

   Samozdřejmě jde vyjmenovat x funkcí, které se nevyužijou, ale jsou tam… Ale pokud si to někdo kupuje, tak asi kvůli tomu, aby to využil

 4. Říct že signál kovovým tělem neprojde je známka vysoké inteligence… Vlastnil jsem M7 teď vlastním M8 a nemůžu si vynachválit… znám x lidí se samsungem a všichni se shodují že kvalita je někde jinde… zpracováním HTC může konkurovat snad jedině Apple.. O přístupu servisu nemluvě… samsung vám bude tvrdit že jakýkoliv škrábanec nebo sebemenší známka pádu má za příčinu nefunkčnost vašeho zařízení a vše je nutno řešit mimozáručně… Nechť každý kupuje dle svého, ale kritizovat to co většina z vás nedržela nikdy v ruce a řešit jen katalogová čísla je i na mě moc….

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře