Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyGalaxy S20, S20+ a S20 Ultra: Takto se mají jmenovat letošní top...

Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra: Takto se mají jmenovat letošní top modely Samsungu

Známý „únikář“ Ice universe, který v posledních letech dopředu odhalil snad každý trochu zajímavý smartphone, na svém twitterovém účtu uvedl, že nová vlajková řada Samsungu se bude nazývat Galaxy S20, nikoli S11, jak se předpokládalo. Výrobce chce srovnat názvy svých top modelů s čerstvě započatým rokem, což by mu mohlo přinést vyšší prodeje.

Chystané samsungy řady Galaxy S20 budou tři. Základem podle Ice universe bude nástupce modelu S10e s označením Galaxy S20 a 6,2palcovým displejem. Dále bychom se měli setkat s Galaxy S20+, který by měl mít větší 6,7palcovou obrazovku. Vrcholem nabídky pak bude model s přídomkem Ultra, tedy S20 Ultra. Ten má dostat displej úhlopříčky 6,9 palce. Pokud se tyto informace potvrdí, letošní vlajkové lodi společnosti Samsung nebudou patřit mezi nejmenší telefony na trhu.

Nová řada Galaxy S20 má přinést fantastický fotoaparát. Hlavní snímač má mít rozlišení 108 megapixelů a pořizovat běžně 12megapixelové snímky, které vzniknou spojením devíti fotografií v jednu. Smartphony nabídnou také 48megapixelový teleobjektiv, což bude znamenat vysokou kvalitu při přiblížení scény. Mimo to se očekává, že řada Galaxy S20 bude pořizovat vůbec nejlepší snímky za zhoršených světelných podmínek.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře