Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyFripito: Nechte se okouzlit krajinou, sluncem a vínem z Pálavy!

Fripito: Nechte se okouzlit krajinou, sluncem a vínem z Pálavy!

Aplikace Fripito, která je ke stažení v App Store a Google Play zdarma, představuje nového průvodce, který pomůže nejen fotografům, ale i cestovatelům, objevit krásy a jedinečnost Pavlovských vrchů, jednoho z nejkrásnějších míst jižní Moravy.

Nový foto průvodce vás provede těmi nejzajímavějšími kouty přírody, jako jsou např. vrcholy masivu s panoramatickými výhledy Děvín, Děvičky, Turold, Stolová hora, Svatý kopeček nebo Šibeniční vrch, romantické zříceniny hradu Kozí hrádek, Sirotčí hrádek nebo Děvičky nebo krajina lužních lesů Pohansko. Nevynechá ani Dolní Věstonice, Mikulov nebo Lednicko-Valtický areál.

Autorem více než 60 fotografií je moravský rodák, fotograf Jan Miklín, který do svého průvodce přidal neocenitelné praktické rady pro návštěvníky Pálavy i užitečné tipy pro fotografy, informace o nastavení fotoaparátu, fotografickém vybavení do města i nejlepším čase, kdy uvedená místa navštívit. Všechny fotografie obsahují GPS polohu a jak veškerý obsah, tak mapy lze stáhnout offline do mobilu nebo tabletu.

Průvodce „Víno a slunce pod Pavlovskými vrchy“ bude do 30. listopadu, v rámci svého uvedení, ke stažení za limitovanou cenu 3,99 dolaru v App Store i Google Play.

Zájemci si mohou v aplikaci zakoupit také další průvodce např. Island, Azory, Prahu, Čínu, Jihoafrickou republiku, České Švýcarsko, Český ráj, Kanárské ostrovy, Paříž a další. Zdarma pak mají možnost nahlédnout do připravovaných průvodců jako třeba národní parky USA apod, Japonsko, Izrael, Botswana, Namíbie a mnoho dalších.

Fripito nabízí dva druhy průvodců podle obsahu. Typ „Inspirace“ přináší kromě praktických informací a tipů na zajímavá místa také padesátku fotografií s přesnými technickými informacemi, jak byla fotografie vyfocena a s radami, kdy se na místo vydat, na co nezapomenout nebo čeho se vyvarovat.

Typ „Fotoprůvodce“ nabízí kromě toho všeho i přesný denní program celého pobytu. Zdarma si lze stáhnout průvodce typu „Připravujeme“, kde uživatel získá základní popis připravovaného průvodce a deset ukázkových fotografií včetně rad a tipů. Cena jednotlivých průvodců se podle obsahu pohybuje od 3,99 dolaru do 8,99 dolaru.

[appbox appstore id838815010]

[appbox googleplay com.fripito.Fripito]

2 1

Zdroj: Fripito

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře