Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyFPS Meter ? Výborný program pro ty, kteří chtějí zjistit počet FPS

FPS Meter ? Výborný program pro ty, kteří chtějí zjistit počet FPS

O nástroji Fraps pro osobní počítače už asi slyšel každý. Šikovný program umí nejen nahrát video z vaší oblíbené hry, ale také měřit průběh snímků za vteřinu. Podobnou funkcionalitu přináší na mobily s Androidem také nová aplikace FPS Meter.

Majitelé odemknutých (rootnutých) přístrojů nyní ve svých oblíbených hrách, například střílečce se zombíky Dead Trigger, uvidí, jak rychle zvládá hardware jednotlivé snímky vykreslovat. I v tomto případě platí, že vyšší hodnoty znamenají lépe.

Ukazatel FPS v zelené barvě se nachází v levém horním rohu obrazovky. V nastavení lze měnit jeho umístění, velikost, barvu či aktivovat, aby byl transparentní a tím i méně rušil.

Aplikace FPS Meter funguje na zařízeních s Androidem 4.0.x Ice Cream Sandwich a Androidem 4.1.x Jelly Bean. V elektronickém obchodu Google Play si ji můžete zakoupit za 19,50 Kč.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/FPS Meter/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře