Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyFPS akce Modern Combat 4: Zero Hour pro iOS uvedena. Verze pro...

FPS akce Modern Combat 4: Zero Hour pro iOS uvedena. Verze pro Android se prý dočkáme velmi brzy

Herní studio Gameloft uvedlo v minulých hodinách svou netrpělivě očekávanou střílečku Modern Combat 4: Zero Hour. Hra je prozatím dostupná pouze pro přístroje se systémem iOS. Verze pro Android se v Google Play objeví každým dnem, ujišťují vývojáři.

Děj Modern Combat 4: Zero Hour se točí okolo uneseného amerického prezidenta, kterého musíte jako člen elitního zásahového komanda zachránit a ve zdraví přivést domů.

Nebudete to mít ale vůbec jednoduché, neboť jeho záchranu vám budou komplikovat zelený baret Edward Paige a jeho muži. Během hraní se podíváte postupně na nepřátelská území Pakistánu, Severní Koreji a Ruska. Od nového titulu Gameloftu čekejte špičkovou grafiku a výbornou hratelnost.

Střílečku Modern Combat 4: Zero Hour, která povyšuje FPS žánr na mobilních zařízeních na novou úroveň, si můžete zakoupit za 5,99 eur. Podle aktuálního kurzu za 150 korun.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře