Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyFotomobil Nokia EOS s 41Mpx fotopaparátem PureView = Lumia 1020

Fotomobil Nokia EOS s 41Mpx fotopaparátem PureView = Lumia 1020

Nokia pořádá 11. července v New Yorku tiskovou konferenci, kde představí smartphone se špičkovým fotoaparátem s objektivem Carl Zeiss. Nový model by měl ohromit velkým snímačem podobným tomu z Nokie 808 Pureview a možná přinese i novou verzí operačního systému označovanou jako Windows Phone Blue, která podle neoficiálních informací přinese mimo jiné dlouho očekávané notifikační centrum a podporu Full HD displejů.

Fotografie, které se doposud objevily na webu, naznačují, že se telefon začne prodávat v několika barvách ? konkrétně jsme mohli vidět černou, žlutou a červenou variantu.

Lumia by měla být vybavena OLED displejem s rozlišením 1280 × 768 pixelů, xenonovým bleskem, 32 GB interní paměti, ale žádným microSD slotem, který by asi mnoho uživatelů ocenilo.

Uživatel Twitteru s přezdívkou @evleaks dnes přišel s informací, že se telefon začne prodávat pod označením Nokia Lumia 1020.

EOSZdroj: Twitter

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře