Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyFotografie: Ashton Kutcher si hraje na Steva Jobse

Fotografie: Ashton Kutcher si hraje na Steva Jobse

Film režíruje Joshua Michael Stern, který je například podepsán pod mysteriózním snímkem Neverwas s Aaronem Eckhartem v hlavní roli a komedií Swing Vote, kde si pro změnu zahrál Kevin Costner. Scénář napsal Matt Whiteley.

Celovečerní snímek, který se dostane na plátna kin během příštího roku, bude mapovat život jednoho z největších inovátorů a perfekcionistů v období let 1971 až 2000. Nabídne pohled na Jobsovo první setkání se Stevem Wozniakem, který navrhl a postavil první osobní počítač, stejně jako jeho vyhazov z Applu, založení firmy NeXT Computer a jeho návrat do společnosti, kterou vždy miloval a později ji pomohl vrátit na výsluní.

Nepřehlédněte:

Mnoho fanoušků Steva Jobse asi bude protestovat, že Kutcher rozhodně není tím pravým, kdo by se hlavní role měl ujmout, když už jej jednou výborně ztvárnil Noah Wyle, ale nedá se nic dělat. Na fotografie z natáčení se podívejte pod textem.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Jobs/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře