Pátek, 7 června, 2024
DomůNovinkyFOTO: Takhle vypadá unikátní smartphone LG G Flex 2 s ohebným displejem

FOTO: Takhle vypadá unikátní smartphone LG G Flex 2 s ohebným displejem

LG G Flex byl první široce komerčně dostupný smartphone se zakulaceným a mírně ohebným displejem. Nástupce se dočkáme už za několik hodin.

Den před zahájením tiskové konference LG se redaktorům serveru The Verge podařilo vyfotografovat jeden z reklamních bannerů, který propaguje druhou generaci prohnutého telefonu G Flex.

Pohled na obrázek prozrazuje, že zakřivená novinka vychází designem z top modelu G3, pro který jsou charakteristické velmi tenké rámečky kolem displeje a sada ovládacích tlačítek na zadní straně.

Připravované LG G Flex 2 bude podle všeho menší než předchůdce, přitom ale dostane lepší displej s vyšším rozlišením (buď 1080 × 1920 px nebo 1440 × 2560 px). Velikost displeje není prozatím známá. O pohon smartphonu se má postarat Snapdragon 810, kterému mají společnost dělat 3 GB nebo 4 GB RAM. Více detailů bohužel v tuto chvíli neznáme.

Mediální akce jihokorejského výrobce začne v pondělí 5. ledna v 17:00 našeho času.

verge

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře