Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyFOTO: První pohled na čínskou žiletku Huawei Ascend P8

FOTO: První pohled na čínskou žiletku Huawei Ascend P8

Server nowhereelse.fr publikoval první fotografie šasi chystané vlajkové lodě společnosti Huawei. Dobrou zprávou je, že Ascend P8 půjde ve stopách předchůdců, kteří si díky povedenému designu získali mnoho zákazníků. Rámeček obepínající boky telefonu je totiž opět kovový. Novinka bude také velmi tenká.

Uniklé snímky nám dále říkají, že kvalitě snímků bude během zhoršených světelných podmínek napomáhat jedna LED. Na pravém boku zařízení se pak nacházejí dva výsuvné sloty, do nichž bude možné instalovat SIM a paměťovou kartu.

Co se týče specifikace, tak nový model by si měl oproti současnému Ascendu P7 polepšit. Displej by měl mít větší úhlopříčku (5,2 palce), avšak stále jen Full HD rozlišení (1 920 × 1 080 obrazových bodů). Hnací jednotkou se stane výkonný procesor Kirin 930 vyrobený 16nanometrovým procesem, kterému budou pomáhat 3 GB RAM.

Všeobecně se spekuluje, že Huawei novinku představí na nadcházejícím veletrhu CES, který v Las Vegas začíná začátkem ledna.

2 1 3

 

Zdroj: GSMArena

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře