Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyFlowpaper je fyzikálně založená aplikace, která vás nechá tvořit nádherné obrazce

Flowpaper je fyzikálně založená aplikace, která vás nechá tvořit nádherné obrazce

Kreslících aplikací na mobilech najdete opravdu požehnaně. Jen málokterá z nich vám ale dá možnost nakreslit něco opravdu pěkného i v případě, že kreslit neumíte. Mezi to málo opravdu chytrých kreslících aplikací patří také Flowpaper. 

Flowpaper je nenáročná fyzikálně založená aplikace, která vás nechá kreslit libovolné obrazce sestavené z křivek a potažmo i sítí. Na vás přitom je pouze to, vybrat jakou barvou chcete malovat a jaké zakřivení a tvar sítě má pod vašima rukama vznikat. Ačkoliv to zní velmi jednoduše, výsledky vypadají opravdu nádherně.

V placené verzi aplikace Flowpaper svůj výtvor můžete doplnit ještě o nejrůznější barvy pozadí, nebo rovnou o fotografie, jimž tímto způsobem můžete propůjčit osobitý styl a náladu.

Aplikace Flowpaper je k dispozici pro majitele zařízení s Androide a iOS, přičemž na Androidu tvůrci nabízí také možnost vyzkoušet si základní funkce aplikace zdarma v lite verzi. Všechny potřebné odkazy najdete níže.

fireworks-hayrettin-karaerkek

flowpaper_hibiscus_by_sj13bleu-d4gx6uq

[appbox googleplay cc.diatom.flowpaperfree]

[appbox googleplay cc.diatom.flowpaper]

[appbox appstore 424499611]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře