Flexibilní smartphone bude příští rok a bude od Samsungu


Flexibilní smartphone bude příští rok a bude od Samsungu

Příští rok se dočkáme představení prvního smartphonu, který půjde složit do kapsy. Vyrobí ho jihokorejská společnost Samsung, píše o tom server Expert Review.

O ohebných displejích se mluví delší dobu. Jenže na trhu zatím smartphony s takovou obrazovkou nejsou, přestože technologie výroby je už zvládnutá. Zlom má přijít v nadcházejícím roce, kdy má výrobu telefonů s novou konstrukcí zahájit Samsung.

Premiéra skládacího telefonu Galaxy X by se měla uskutečnit na veletrhu CES, který se v lednu bude konat v americkém Las Vegas, kde jihokorejský elektronický gigant pravidelně odhaluje zajímavé novinky pro nadcházející sezónu.

Samsung si s myšlenkou smartphonu s velkým, snadno přeložitelným displejem pohrává již řadu let. Patent na telefon se skládacím displejem pak získal v roce 2013, kdy firma představila model Galaxy Round.

Zdroj

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.