Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyFio banka uvádí aplikaci Fio Smartbroker pro iPhone a iPad

Fio banka uvádí aplikaci Fio Smartbroker pro iPhone a iPad

Fio banka zdarma zpřístupnila klientům i zájemcům o investování Fio Smartbroker pro iPhone a iPad. Aplikace, kterou již ocenili uživatelé s telefony a tablety s operačním systémem Android, dává možnost sledovat investice i zadávat pokyny nonstop. 

Fio banka, největší on-line broker v ČR, nabídla klientům nedávno možnost investovat prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu s platformou Android. Nyní je zde Fio Smartbroker pro operační systém iOS, který klientům nabízí stejné funkce. Mezi nejdůležitější patří:

  • Nákup a prodej, inteligentní pokyny.
  • Přehled aktuálních kurzů cenných papírů, vývoj v čase (grafy).
  • Zobrazení portfolia klienta, aktuálního stavu na účtu.
  • Zobrazení realizovaných pokynů a obchodů.
  • Aktuální zpravodajství Fio banky.

Podrobné informace jsou k dispozici na www.fio.cz. Klienti si mohou Smartbroker aktivovat v aplikaci e-Broker a volit mezi plným a „read-only“ přístupem. Ti, kteří o investování teprve uvažují, si mohou funkce pro aktivní správu investic vyzkoušet prostřednictvím demoverze.

Fio banka zdarma zpřístupnila klientům i zájemcům o investování Fio Smartbroker pro iPhone a iPad. Aplikace, kterou již ocenily tisíce klientů s telefony a tablety s operačním systémem Android, dává možnost sledovat investice i zadávat pokyny nonstop.

„Dnešním spuštěním služby chceme potěšit fanoušky firmy Apple, kteří mají zájem starat se o své peníze a zhodnocovat je samostatně na burze v ČR nebo ve světě prostřednictvím svého mobilního telefonu či tabletu,“ říká k tomu Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.

Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře