Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyFinální verze prohlížeče Chrome pro Android se blíží

Finální verze prohlížeče Chrome pro Android se blíží

Podle viceprezidenta pro produktový management Chrome, Sundara Pichaie, by mohla být finální verze tohoto prohlížeče pro mobilní platformu Android uvedena v řádu několka příštích týdnů.

Chrome pro Android se zatím nachází ve druhé testovací (beta) verzi; konkrétně v sestavení 0.18.4409.2396. Prohlížeč ke své instalaci vyžaduje Android ve verzi 4.0 nebo vyšší a 16 MB volného místa. Dostupný je zdarma.

?Uvedli jsme betu 2 a opravili několik věcí,? řekl Pichai. ?A právě nyní se soustředíme na vylepšení stability a odstranění některých chyb. Vše pečlivě testujeme, chceme, aby prohlížeč byl velmi stabilní. Myslím si, že to je záležitost několika příštích týdnů,? dodal.

A co na Chrome říkají naši čtenáři? Používáte na svém telefonu s Androidem Chrome nebo naopak dáváte přednost jinému prohlížeči? Dejte nám vědět v diskuzi.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře