Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyFIFA 14 pro iOS a Android přinese revoluční ovládání pomocí gest

FIFA 14 pro iOS a Android přinese revoluční ovládání pomocí gest

I když je do podzimu stále poměrně ještě daleko, už pronikají na veřejnost informace o připravované hře FIFA 14 pro mobilní zařízení s iOS a Androidem. Vývojáři z Electronics Arts slibují inovace ve způsobu hraní a zcela nové – jedinečné – ovládání. Hra si samozřejmě nadále zachová vysokou míru autenticity v podobě více než 600 licencovaných klubů z třiceti světových lig.

Právě nové ovládání má být největší změnou oproti předcházejícím dílům. Nově se skládá pouze z gest, které budeme kreslit na displej.

To by mohlo být výhodou v případě pokud budeme hrát na iPadu, který má velký displej. Jak to bude v praxi vypadat na iPhonu s podstatně menší obrazovkou, tak to si neumíme v tuto chvíli představit.

Zřejmě bude v nastavení přítomna možnost změnit ovládání na původní, kde se pohyb hráčů ovládá virtuálním joystickem a tlačítky.

FIFA 14 vyjde pro mobilní přístroje s iOS a Androidem letos na podzim. V tento okamžik nebylo upřesněno datum vydání ani stanovena cena, kterou za hru zaplatíme.

Těšit se můžete na vynikající grafické zpracování a nové animace, možnost online soupeření a velké množství hráčů a týmů.

F14

Zdroj: Pocketgamer

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře