Fešácký Samsung Galaxy S10+ ve speciální olympijské edici


Fešácký Samsung Galaxy S10+ ve speciální olympijské edici

Jihokorejská společnost Samsung oficiálně představila exkluzivní edici svého chytrého telefonu Galaxy S10+ k nadcházejícím letním olympijským hrám v Tokiu. Nový telefon se do prodeje dostane letos v červenci a pořídit si ho budou moci zákazníci operátora NTT DoCoMo v Japonsku.

Samsung jako dlouhodobý sponzor vytváří speciální edice svých chytrých telefonů pro olympijské hry pravidelně. A blížící se letní olympijské hry v Japonsku nejsou žádnou výjimkou.

Galaxy S10 + Olympic Games Edition (SC-05L) dorazí v provedení Prism White a také ve speciálním balení, kde nebudou chybět mírně upravená bezdrátová sluchátka Galaxy Buds. Po technické stránce se olympijská edice od běžného provedení neliší. Telefon má opět špičkový 6,4palcový displej s vysokým rozlišením, procesor Snapdragon 855 a 8 GB RAM a 128GB interní úložiště. Na zadní straně zařízení najdeme známé olympijské kruhy a také kvalitní trojitý fotoaparát.

Telefon navíc dostane tapety s tematikou her a nejspíše nebude chybět ani aplikace s programem Olympiády, která se bude v hlavním městě Japonsku konat od 20. července do 9. srpna.

Zdroj

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.