Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyFamily Care vám pomůže pečovat o celou vaší rodinu (a to včetně...

Family Care vám pomůže pečovat o celou vaší rodinu (a to včetně psů)

Znáte to asi taky. Dostanete se k novému doktorovi a jste zasypáni dotazy typu: „Jakou operaci jste prodělali? Kolik vám bylo let? Jaké berete léky?“ a tak dále a tak podobně. Chcete mít v těchto situacích přehled? Vyzkoušejte Family Care!

Family Care je velmi šikovná lékařská aplikace, v jejímž prostředí si můžete uložit a přehledně skladovat všechny informace týkající se zdravotního stavu vašich nejbližších. Do aplikace zanesete všechny údaje typu užívaných léků (včetně toho v jaké dávce a kdy je dotyčná osoba bere), očkování a přeočkování, prodělaných operací a nemocí a spoustu dalších věcí. Další informace si do aplikace můžete přidávat zpětně a následně je sdílet se všemi lidmi ve skupině a k tomu si je pravidelně ukládat na cloud, abyste je měli v záloze.

Je zajímavé, že vedle zcela běžných údajů autoři Family Care připravili i možnost přehledně schraňovat informace o svých domácích mazlíčcích, takže máte na jednom místě doslova opravdu všechny členy vaší domácnosti.

Aplikace Family Care pochází z českých luhů a hájů a proto je k dispozici v českém jazyce. Aplikace je určená pro platformu iOS a z App Storu si ji můžete stáhnout zdarma.

screen568x568

screen568x568 (1)

screen568x568 (2)

[appbox appstore 993438508]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře