Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyFallout Shelter vyšel konečně i pro Android. Stahujte zdarma

Fallout Shelter vyšel konečně i pro Android. Stahujte zdarma

Čekání na Fallout 4 si můžete zkrátit novou mobilní hrou pro Android, ve které se staráte o provoz protiatomového krytu. Cílem je postavit Vault tak, aby byli jeho obyvatelé šťastní.

Fallout Shelter je vůbec první mobilní hra velmi známého vydavatelství Bethesda. Nejprve vyšla na zařízení s iOS, kde překonala všechna očekávání a patří mezi nejvýdělečnější hry. Od dnešního dne je pak dostupná i pro Android, a to rovnou s novou aktualizací, která přináší nové postavy i protivníky.

Ve hře budete muset zažehnout plamínek ve světě bez naděje, konkrétně tedy vybudovat rozsáhlý podzemní komplex, v němž najde nový život až 200 obyvatel. Budete stavět nové místnosti, rozdělovat práci a snažit se lidem zajistit dostatek jídla, vody, elektřiny a samozřejmě i bezpečí. Občas totiž na vaši základnu z pustiny někdo zaútočí.

Fallout Shelter lze do mobilů s iOS a Androidem stahovat zdarma. Platí se jen za obědové krabičky s náhodným vybavením, a to je vše. Ty si ale můžete odemknout i pouhým hraním. Stačí jen být trpělivý. Odpůrci free-to-play modelu tak mohou zůstat v klidu. Hra uživatelům žádné nákupy násilně nevnucuje.

[appbox appstore id991153141]

[appbox googleplay com.bethsoft.falloutshelter]

<

7 1 2

3 4 5

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře