Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyFaceTime přes 3G pouze pro nový iPad a iPhone 4S

FaceTime přes 3G pouze pro nový iPad a iPhone 4S

Když Apple v pondělí představil novou verzi svého mobilního operačního systému iOS, nechyběla mezi novinkami ani možnost používat FaceTime také přes klasickou mobilní síť. Až doposud bylo totiž možné provozovat videohovory pouze přes WiFi.

Při telefonátu přes FaceTime můžete vašimi přáteli nejen hovořit, ale být s nimi současně ve vizuálním kontaktu. Služba doposud vyžadovala připojení k WiFi na obou stranách, což uživatele nezřídka kdy omezovalo.

V iOS 6 FaceTime funguje také přes rozhraní 3G, čímž se uživatelům iOS zařízení otevírají poměrně zajímavé možnosti. Tedy jen těm s iPhonem 4S a novým iPadem. Majitelé starších modelů mají smůlu.

?Pro FaceTime přes klasickou mobilní síť je vyžadován iPhone 4S a nový iPad. Přenesená data mohou být zpoplatněna. Facetime není k dispozici ve všech zemích,? je napsáno na oficiálních stránkách Applu.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře