Středa, 12 června, 2024
DomůNovinkyFacebook změnil způsob opětovného přihlášení do aplikace

Facebook změnil způsob opětovného přihlášení do aplikace

Společnost Facebook updatovala svou aplikaci na verzi 26.0. Hlavní novinkou aplikace je způsob opětovného přihlášení uživatele. Ten je nyní opravu jednoduchý, i když docela exotický. 

Pokud se na svém smartphonu s defaultním přihlášením k Facebooku z aplikace odhlásíte a záhy se budete chtít znovu přihlásit, postačí, abyste několikrát rychle za sebou poklepali na svou profilovou fotografii. K přihlášení tak nebudete muset znovu zadávat heslo, což daný proces značně urychluje, na druhou stranu však vzala za své bezpečnost aplikace.

Možnost zabezpečit si přístup k Facebookovému účtu v aplikaci najdete a to v podobě nutnosti zadání čtyřmístného PINu, ale pokud o něco takového stojíte, budete si to v aplikaci sami aktivovat.

Nová aktualizace Facebookové aplikace je na spadnutí. Pokud se vám na ni ovšem nechce čekat, můžete si ji už nyní stáhnout a nainstalovat sami z neoficiálního zdroje. Níže link na aktualizaci aplikace pro Android 4.0 a vyšší a 5.0 a vyšší.

Aktualizace Facebookové aplikace na verzi 26.0 pro Android 4.0+.

Aktualizace Facebookové aplikace na verzi 26.0 pro Android 5.0+.

fbv26_0 fbv26_0

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře