Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyFacebook vydává klon Snapchatu, jmenuje se Slingshot

Facebook vydává klon Snapchatu, jmenuje se Slingshot

Bývaly časy, kdy jste se při posílání inkriminujících fotografií vystavovali riziku, že budou k dispozici navždy. Pak ovšem přišel Snapchat, který takové fotografie umí mazat natrvalo. Samozřejmě, záruku vám nikdo nedá, ale je to lepší než drátem do oka.

Facebook se nyní chystá přiživit na popularitě zmiňovaného softwaru a přichází se svým vlastním klonem, který si pojmenoval Slingshot.

Facebook by byl evidentně rád, kdybychom Slingshot nevnímali jako klon Snapchatu, co si však o tomto programu myslet? Nová aplikace Facebooku by vám měla umožňovat rozesílat obrázky a videa, která se uživatelům zpřístupní až poté, co vám také něco pošlou. Jakmile se obrázek zavře, je zavřený navždy.

Pokud vás aplikace Slingshot zaujala, během dnešního večera/noci si ji budete moci stáhnout z Google Play. Na iTunes už je pár hodin dostupná. Pro stažení aplikace pro iOS pokračujte kliknutím na odkaz zde.

Zdroj: Android Police

 

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře