Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyFacebook vydal vlastní aplikaci pro telefonování Hello

Facebook vydal vlastní aplikaci pro telefonování Hello

Facebook představil novou aplikaci pro mobilní hovory s názvem Hello, která nahrazuje výchozí číselník, tedy nástroj, jenž má na starosti vaši agendu hovorů, volací obrazovku a správu kontaktů.

Podobných aplikací ale najdeme v Google Play desítky, ba možná stovky. V čem konkrétně tedy výjimečnost Hello spočívá? Inu, především v tom, že uživatelům umožňuje zjistit prostřednictvím sociální služby Facebook totožnost a další údaje o volajících, aniž by měli v mobilu uloženo jejich číslo. Nechybí ani možnost vyhledávání míst – například restaurací a blokování hovorů, které pak odchází do hlasové schránky.

Hello-730x594-650x529

Aplikace Facebook Hello je momentálně oficiálně ke stažení pouze v několika málo zemích, pokud vás však zaujala, nainstalovat si ji můžete na vlastní riziko prostřednictvím APK souboru, který najdete v tomto odkazu.

[appbox googleplay com.facebook.phone]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře