Facebook pro Windows Phone 8 se dočkal malých vylepšení


Facebook pro Windows Phone 8 se dočkal malých vylepšení

Během včerejšího večera došlo k vydání aktualizace aplikace Facebook pro mobilní telefony s Windows Phone 8. V nové verzi bylo opraveno několik chyb, uživatelé pociťují i znatelně rychlejší odezvu.

V uplynulých hodinách se oficiální klient sloužící pro přístup na nejnavštěvovanější sociální službu na světě dočkal nové aktualizace. Verze 5.2.2 přináší vylepšení po stránce výkonu (osobně mohu potvrdit svižnější chod na Lumii 520) a eliminovány byly i různé drobné chybky.

Přestože se vývojáři snaží, aplikace má stále k dokonalosti daleko a nedosahuje kvalit verzí pro iOS a Android. Proto raději pro sledování dění na Facebooku používám People Hub (Lidé). A vy?

The app was not found in the store. 🙁

FB

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: Facebook pro Windows Phone 8 se dočkal malých vylepšení


  1. Lucie

    Dobrý den chtěla jsem se zeptat, včéra po aktualizaci fb mi první 3 hodiny fungovalo posílání rychlých zpráv (LUMIA 820) zobrazovalo se mi kdo je on-line ve zprávách ale opět mi tam skočilo – „Nelze se pripojit a zjistit, kdo je online.
    I když mam stálé připojení k internetu. Už si s tímto problémem nevím rady….
    Děkuji LucieTento web používá k poskytování služeb soubory cookie.