Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyFacebook představí 4. dubna vlastní smartphone s Androidem. Výrobcem je HTC

Facebook představí 4. dubna vlastní smartphone s Androidem. Výrobcem je HTC

Facebook chystá na 4. dubna něco velkého. A bude se to týkat Androidu. Vybrané zahraniční redakce obdržely pozvánky s heslem ?Come See Our New Home on Android? (?Přijďte se podívat na náš nový domov na Androidu?). Server Android Police později informoval, že na akci dojde k představení telefonu od HTC.

Novinka, o které se zatím hovoří jako o modelu Myst, je smartphone střední třídy, jenž přinese 4,3″ displej s HD rozlišením, procesor Snapdragon S4 Plus s dvojicí fyzických jader a 1 GB RAM.

Na zadní straně uložená kamera by měla mít rozlišení pět megapixelů a přední pro videohovory 1,6 megapixelu. Slot pro microSD karty neočekávejte.

Ve smartphonu poběží Android obohacený o nadstavbu Sense, nepotvrdily se tak spekulace, jež hovořily o speciálním grafickém rozhraní.

V případě HTC Myst bude systém doplněný o některé funkce, které uživatelům, kteří na Facebooku tráví spoustu času, usnadní život.

Prozatím byla potvrzena dostupnost telefonu u amerického mobilního operátora AT&T, jsme si ale jisti, že dříve nebo později bude k zakoupení i mezinárodní verze, i když patrně pod jiným názvem.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/HTCMYST/“/]

Zdroj: AndroidPolice

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře