Facebook Messenger pro Windows Phone ke stažení. Jaký je? Povedl se!


Facebook Messenger pro Windows Phone ke stažení. Jaký je? Povedl se!

Pro mobilní telefony se systémem od Microsoftu je dostupná aplikace Facebook Messenger. Je rychlá, svižná a v podstatě nabízí úplně to samé, co na ostatních platformách. Kromě samotných zpráv můžete sdílet s přáteli svou polohu nebo obrázky. Vývojáři nezapomněli ani na stále oblíbenější samolepky.

Aplikace toho nabízí ve své první veřejně dostupné verzi opravdu hodně. Například umožňuje přijímat notifikace o příchozích zprávách v okamžiku, kdy máte vypnutý chat. Opomenuty nebyly ani skupinové chaty a nechybí také možnost ztlumit nezajímavé konverzace.

Prozatím není možné messenger používat v režimu krajinka (naležato), to vývojáři ale jistě napraví v příští aktualizaci.

Zatím jednoznačně převažují pozitivní dojmy z používání Facebook Messengeru pro Windows Phone 8. Aplikace je rychlá, stabilní a zatím jsem se nesetkal s žádnými problémy s doručováním notifikací – prostě to funguje jak má.

Facebook Messenger si můžete stáhnout z Windows Phone Store zdarma. V komentářích nám dejte vědět, jak se vám líbí.

The app was not found in the store. 🙁

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/fbmeswp8/“/]

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: (4)


 1. jsemgogo

  Funguje bezvadne, nejlepší appka pro WP8

 2. Barbora

  Na Nokia Lumia 800 tedy není přístupná? 🙁

 3. Teress

  Mám Nokii Lumii 800 také a chtěla bych tam messenger,nejde to tam i přesto nějáko dát,i když je messenger určený pro WP8? 🙁

 4. Alena

  proč nejde volat přes messenger ? ….. přes android to šlo .. 🙁Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.