Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyFacebook Messenger se převlékne do Material Designu, bude mu to slušet?

Facebook Messenger se převlékne do Material Designu, bude mu to slušet?

Na Material Design přechází stále více aplikací. Po Hangouts, Total Commander, Runtastic nebo ES File Explorer se dočká také Facebook Messenger. Jak bude vypadat?

Při přechodu do Material Designu je v zájmu většiny společností zachovat co nejvíce původní vzezření. To se stalo i v případě Facebook Messengeru – revoluci tedy nečekejte. Screenshoty, které se objevily na fóru Reddit, prozrazují, že pravidelní uživatelé aplikace se v ní rozhodně neztratí.

Vše je plus minus tam, kde to bylo i předtím, ačkoliv to je o něco pohlednější a celkově uhlazenější. Za zmínku v tomto směru stojí asi jen hlavní tlačítko, které najdete vpravo dole. Díky němu můžete vyhledávat a přidávat nové kontakty, vytvářet skupiny, volat a samozřejmě i psát zprávy.

Mnohem sympatičtější je ovšem skutečnost, že po trošku problematickém startu Facebook dokázal vyhladit téměř všechny chyby, takže Facebook Messenger je i se změnou designu poměrně stabilní a rychlý.

Nový vzhled Facebook Messenger dostane s některou z dalších aktualizací.

messenger

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře