Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyFacebook Messenger bude možné používat i bez účtu na Facebooku

Facebook Messenger bude možné používat i bez účtu na Facebooku

Jedna z nejpopulárnějších aplikací prochází v poslední době intenzivním vývojem. Před nedávnem se dočkala podpory videohovorů a jednoduchých her. A na cestě jsou další zajímavé novinky. Včera vývojáři oznámili, že se do Messengeru bude možné přihlásit i bez nutnosti zakládat si účet na Facebooku.

Do mobilních aplikací a webové verze přibude v následujících týdnech nové tlačítko Not on Facebook? (Nejste na Facebooku?), které umožní registraci uživatele pomocí jeho telefonního čísla.

Kontakty budou přidány na základě telefonního seznamu a čísel, které jiní uživatelé nechali viditelné na Facebooku. Aplikace je následně porovná s čísly uživatele, a pokud se budou shodovat, budou přidáni do jeho seznamu.

Menší nevýhodou je, že komunikace přes Messenger bez registrace na Facebooku nebude synchronizovaná a uživatel v ní tak nebude moci pokračovat na jiném zařízení.

Nová verze Facebook Messengeru je mezi uživatele uvolňována postupně a prozatím je dostupná pouze v USA, Kanadě, Peru a Venezuele.

55s9a

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Takže FB by rád zozbieral ďalšie čísla, kontakty a prepojenia. Ďakujem, nechcem.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře