Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyFacebook Camera: osekaný Instagram pro iPhone

Facebook Camera: osekaný Instagram pro iPhone

Pro jablečný telefon iPhone se v App Store objevila nová aplikace Facebook Camera. Nejde o nic jiného, než o odlehčenou verzi populárního Instagramu, díky kterému můžete snadno a rychle nahrávat fotografie na váš profil na stejnojmenné sociální síti.

Facebook Camera mohou zatím stahovat pouze uživatelé s americkým účtem. V Českém App Store program bohužel nenajdete. Při prvním spuštění jste vyzváni k přihlášení na sociální síť Facebook. Hlavní stream pak zobrazuje pouze vyfiltrované fotografie vašich přátel.

Nepřehlédněte: Instagram pro Android zaznamenal více jak 5 milionů stažení

Používat můžete celkem čtrnáct různých filtrů a efektů, díky kterým můžete fotografie různě vylepšovat. Na rozdíl od Instagramu tedy Facebook Camera nabízí pouhý základ, což je na jednu stranu dobře, protože vidíme, že Facebook jej zatím ponechá svobodný.

Mark Zuckerberg, generální ředitel Facebooku, na počátku dubna oznámil, že akvizice Instagramu přijde společnost na jednu miliardu dolarů (přibližně 20,26 miliardy korun).

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Facebook/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře