Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyExtravagance není zadarmo! Pozlacený smartphone HTC One přijde na 63 000 Kč

Extravagance není zadarmo! Pozlacený smartphone HTC One přijde na 63 000 Kč

Chcete mít něco extra? Tak pak byste měli svou pozornost zaměřit na nový luxusní mobil s kterým přišla britská společnost Goldgenie. Ta začne prodávat HTC One vyrobený z exkluzivních materiálů. K mání bude telefon ve třech verzích. První má zadní kryt vyrobený z 24karátového zlata. Zbylé dvě zaujmou úpravou z platiny a červeného zlata.

Výbava exkluzivní edice je shodná s původním HTC One. Telefon tak používá operační systém Android, má čtyřjádrový procesor a paměť RAM má kapacitu 2 GB. Fotoaparát s ultapixely a rozlišením čtyři megapixely disponuje automatickým ostřením. Nechybí jemný Full HD displej.

Místo papírové krabičky, která je součástí běžné verze, dostanete kvalitní skříňku vyrobenou z třešňového dřeva. V ní se nachází sluchátka od společnosti Beats, telefon, dokumentace, nabíječka a certifikát pravosti.

Cena všech verzí je vysoká ? nejdražší model s krytem vyrobeným z platiny přijde na 2095 liber, v přepočtu na zhruba 63 000.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Goldgenie/“/]

Zdroj: Goldenie

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře