Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyExtra výhody přinesou v září slevy na mobily. O2 zvýhodňuje i špičkový...

Extra výhody přinesou v září slevy na mobily. O2 zvýhodňuje i špičkový Huawei Nova 3

Operátor v září nabídne ve svém programu Extra výhody řadu zvýhodnění na mobilní telefony. Slevu až tři tisíce korun mohou využít všichni zákazníci O2 bez ohledu na to, jakou službu využívají – zda mobilní tarif, předplacenou kartu, internet na doma nebo O2 TV.

Díky Extra výhodám je v září možné získat se slevou dva tisíce korun i aktuální novinku Huawei Nova 3, kterou O2 svým zákazníkům nabídne za 8 995 korun už od zahájení prodeje. Zvýhodnění se vztahuje i na značky Honor, ZTE, Nokia a Sony – například model Xperia XA2 nabídne O2 s cenovým zvýhodněním dva tisíce korun za cenu 5 995 Kč nebo Xperia XZ1 Compact za 7 995 Kč místo 9 995 Kč.

O2 v září pokračuje také v nabídce bonusu při pořízení vybraných mobilních telefonů značek Huawei, Nokia a Samsung a také tabletů Lenovo. Například telefony Huawei Y6 Prime 2018 nebo Nokia 3.1 je možné získat za jednu korunu. Výše bonusu závisí na tom, zda si zákazník pořídí nový tarif, nebo navýší ten stávající.

Bonus je možné čerpat na kterékoli prodejně O2, a to i po předchozí objednávce přes O2 call centrum nebo e-shop. O2 navíc nabízí při pořízení jakéhokoli telefonu v jedné z O2 Prodejen nebo na e-shopu řadu výhod. Mobily i tablety mohou zájemci pořídit na splátky bez navýšení ceny. S nastavením služeb zákazníkům pomohou v rámci O2 péče konzultanti na všech prodejnách i poradci O2 Guru, a to nově pouze za jednu korunu. Zákazníci si zároveň mohou telefon pojistit, a to jak proti mechanickému poškození, tak i proti krádeži.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře