Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyExkluzivní preview: CyanogenMod 12 pro LG G3

Exkluzivní preview: CyanogenMod 12 pro LG G3

Vyzkoušeli jsme neoficiální port CyanogenModu 12 pro LG G3. Podívejte se s předstihem na malou ukázku toho, čeho se majitelé tohoto telefonu v budoucnu (možná i oficiálně) dočkají.

Pro smartphone LG G3 začalo v poslední době vznikat velké množství neoficiálních ROM, což jeho zkušenější majitele určitě rozveselilo. Dostupný je dokonce i neoficiální port CyanogenModu 12, který jsem se rozhodl vyzkoušet a podělit se s vámi o své první dojmy.

Sestavení 20141127 používám už třetí den a jak bych to jen řekl – dá se to, o návratu k oficiálnímu firmwaru zatím nepřemýšlím. Funguje WiFi, Bluetooth a všechny základní funkce telefonu, dokonce je funkční i fotoaparát s laserovým zaostřováním (kvalita fotografií a videa ale nevyužívá plně potenciál čipu a na výstupu je patrný šedý nádech, na momentky a pro Instagram to však stačí).

ROM je překvapivě stabilní, osobně jsem se nesetkal s žádnými pády či restarty systému. Každý den navíc vycházejí nová sestavení, ve kterých jsou postupně opravovány chyby předchozích verzí (před pár minutami vyšel build 20141130)

Pokud rádi a často experimentujete, můžete si neoficiální CyanogenMod 12 do svého telefonu nahrát už dnes. Přejděte do tohoto vlákna na fóru na XDA Developers, kde najdete odkazy pro stažení všech potřebných souborů i návod pro instalaci.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

4 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře