Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyEvolveo uvádí do prodeje rychlé autonabíječky MX 240 a MX 310

Evolveo uvádí do prodeje rychlé autonabíječky MX 240 a MX 310

Vedle domácnosti a kanceláře je auto jedním z míst, kde často dobíjíme svá mobilní zařízení, ale kde také, někdy marně, nabíječku hledáme. Evolveo rozšiřuje svoji nabídku produktů pro digitální život o nabíječky řady MX, které vám možná přijdou vhod.

USB nabíječka se dvěma USB porty do automobilu s celkovým výkonem 3,4 A umožňuje dobíjet dvě zařízení současně. Výstup 2,4 A je určen pro přístroje jako tablet či výkonný smartphone. Druhý 1A výstup je pak určen pro méně náročná zařízení, jako je například klasický mobilní telefon. Novinka pracuje se dvěma vstupními napětími (12/V a 24/V), lze ji tedy používat nejen v osobních ale i nákladních a užitkových vozech. Dalším jejím bonusem je kovové provedení s bezpečnostním hrotem pro nouzové rozbití skla.

Druhá nová USB nabíječka v nabídce Evolveo díky podpoře technologie Qualcomm Quick Charge 3.0 poskytuje až čtyřikrát rychlejší nabití ve srovnání s běžnými nabíječkami. Model MX 310 má také dva porty USB, z toho jeden podporující standard Quick Charge 3.0 (adaptivní nabíjení 3,7 – 6,5 V 3 A, 6,5 -9 V 2,5 A, 9 – 12 V 2 A) a druhý se standardním výstupem 5 V 2,4 A.

Dostupnost a cena

USB nabíječky Evolveo jsou dostupné prostřednictvím sítě internetových obchodů za doporučenou koncovou cenu 199 Kč včetně DPH (MX 240) respektive 299 Kč (MX 310).

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře