Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyEvolveo FreeTalk XM2: Komunikujte bez poplatků

Evolveo FreeTalk XM2: Komunikujte bez poplatků

Být mobilní, stále v kontaktu a nezávislý. To jsou některé požadavky, které zapadají do obrazu dnešní doby. Novinkou v portfoliu produktů značky EVOLVEO, která tyto požadavky naplňuje, je sada ručních vysílaček FreeTalk XM2.

Vysílačky najdou uplatnění v celé šíři aktivit: od profesionální komunikace ostrahy, organizátorů velkých společenských akcí, pracovníků na stavbách, lesníků, myslivců přes sportovce a turisty při pobytu v přírodě nebo na cestách.

EVOLVEO FreeTalk XM2 je sada dvou vysílaček a dodává se s duální dobíjecí základnou. Vysílačky se vyznačují LCD displejem, mají výkon 0,5 W a dosah v otevřeném prostoru až 8 km. Pracují ve standardu PMR 466, s frekvencí 446 MHz a s možností využít až 8 kanálů. Mezi další funkce patří VOX (aktivace hlasem), CALL (deset volacích tónů) nebo Roger Beep (potvrzovací signál). Vysílačky mohou využít až 38 CTCSS subkanálů. Samozřejmostí je funkce monitorování a skenování kanálů, ovládání hlasitosti a automatické potlačování šumu.

Praktický design je podpořen maskováním typu Army camouflage. Vysílačky mají integrovanou svítilnu. EVOLVEO FreeTalk XM2 spolehlivě komunikují se všemi vysílačkami typu PMR446.

Dostupnost a cena

Sada dvou vysílaček EVOLVEO FreeTalk XM2 je dostupná za doporučenou koncovou cenu 1290 Kč včetně DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře