Evolveo FreeTalk XM2: Komunikujte bez poplatků


Evolveo FreeTalk XM2: Komunikujte bez poplatků

Být mobilní, stále v kontaktu a nezávislý. To jsou některé požadavky, které zapadají do obrazu dnešní doby. Novinkou v portfoliu produktů značky EVOLVEO, která tyto požadavky naplňuje, je sada ručních vysílaček FreeTalk XM2.

Vysílačky najdou uplatnění v celé šíři aktivit: od profesionální komunikace ostrahy, organizátorů velkých společenských akcí, pracovníků na stavbách, lesníků, myslivců přes sportovce a turisty při pobytu v přírodě nebo na cestách.

EVOLVEO FreeTalk XM2 je sada dvou vysílaček a dodává se s duální dobíjecí základnou. Vysílačky se vyznačují LCD displejem, mají výkon 0,5 W a dosah v otevřeném prostoru až 8 km. Pracují ve standardu PMR 466, s frekvencí 446 MHz a s možností využít až 8 kanálů. Mezi další funkce patří VOX (aktivace hlasem), CALL (deset volacích tónů) nebo Roger Beep (potvrzovací signál). Vysílačky mohou využít až 38 CTCSS subkanálů. Samozřejmostí je funkce monitorování a skenování kanálů, ovládání hlasitosti a automatické potlačování šumu.

Praktický design je podpořen maskováním typu Army camouflage. Vysílačky mají integrovanou svítilnu. EVOLVEO FreeTalk XM2 spolehlivě komunikují se všemi vysílačkami typu PMR446.

Dostupnost a cena

Sada dvou vysílaček EVOLVEO FreeTalk XM2 je dostupná za doporučenou koncovou cenu 1290 Kč včetně DPH.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.