Středa, 12 června, 2024
DomůNovinkyEvolve: Hunters Quest propojuje souboje s principy mach-3 her

Evolve: Hunters Quest propojuje souboje s principy mach-3 her

Multiplayerová akční řežba Evolve se blíží a její tvůrci na to upozorňují i prostřednictvím mobilní hry Evolve: Hunters Quest. Také v ní budeme zabíjet monstra, ale ne střílením, nýbrž spojováním tří a více objektů stejného druhu. 

Tzv. mach-3 hry se souboji jsou velmi oblíbené. V poslední době jsme se dočkali například her Mujo, nebo 1000000. Evolve: Hunters Quest pak tuto řadu obohatí o sci-fi prostředí, které v tomto druhu her zatím nebylo k vidění.

Co se týče samotného hraní, tam se nic moc nemění. Spojováním tří a více objektů stejného druhu se budete snažit pokořit nejrůznější příšery. Pro hráče je připraveno rovných sto misí, o zábavu tedy budeme mít postaráno na dny a týdny.

Evolve: Hunters Quest je k dispozici pro všechny mobilní platformy. Skvělá zpráva je, že hra není free-to-play, ale vydavatel 2K Games ji nabízí zcela zdarma, což znamená žádné skryté poplatky ani strojené záseky, které by nás nutili provést mikrotransakci.

Pokud vás logická hra Evolve: Hunters Quest zaujala, pokračujte do příslušného obchodu s aplikacemi. Link najdete níže.

Více informací o hře Evolve pro konzole a PC dostanete na stránkách zde.

https://www.youtube.com/watch?v=XCeb-aagqg8

[appbox googleplay com.catdaddy.darwincat]

[appbox appstore 879300890]

[appbox windowsphone 82a8028d-82e3-4897-97e0-3389f6a0e802]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře