Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyEveralbum: Zazálohujte a zorganizujte si své fotografie rychle a efektivně

Everalbum: Zazálohujte a zorganizujte si své fotografie rychle a efektivně

Chtěli byste šikovného pomocníka, který by vám pomohl zazálohovat fotografie ve vašem zařízení s iOS a to velmi rychle a navíc efektivně? Stáhněte si aplikaci Everalbum a máte vystaráno!

Everalbum chrání vaše fotografie, takže se o jejich ztrátu nemusíte bát. A to ani v případě, že na zálohu zapomenete, neboť aplikace funguje samostatně a fotografie a videa zálohuje zcela automaticky.

Díky zálohám v Everalbumu můžete ušetřit místo ve vašem zařízení, které je potřebné pro další fotografování a pořizování videí, vedle toho se však dostanete k mnoha pokročilým funkcím jako je importování fotografií na Facebook, Instagram, Dropbox nebo Google, vytváření fotoalbum atd.

Velmi příjemné je také zabezpečení, které počítá s verifikací skrze Touch ID.

Co se týče ceny, ta je stanovená jakožto předplatné a to na 9,99 € měsíčně. Prvních sedm dní je přitom k dispozici zdarma, takže si Everalbum můžete vyzkoušet na vlastní kůži, aniž byste přitom něco museli utratit. Jenom pozor na automatické obnovení předplatného po ukončení zkušební doby.

[appbox appstore 703177890]

everalbum-obr

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře