Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyEternity Warriors 2: brutální řežba ve stylu Diabla pro iOS a Android

Eternity Warriors 2: brutální řežba ve stylu Diabla pro iOS a Android

Glu Mobile asi netřeba nikomu extra představovat, jedná se totiž o předního výrobce her na mobilní platformy. Určitě si vzpomínáte na skvělý titul Gun Bros, výbornou akční střílečku z izometrického pohledu. Novinka Eternity Warriors 2 s perfektní grafikou staví na podobném principu a přináší ještě něco navíc.

Její ovládání je standardní: v levém dolním rohu najdete virtuální joystick, napravo tlačítka. Po vizuální stránce se jedná o nadprůměrný titul ? detailní textury a řada efektů nadchnou asi nejednoho hráče. Příběh je tak trochu klišovitý, ale to nevadí, protože jde hlavně o brutální akci, která zalepí nudné chvilky, pokud zrovna nebudete vědět co s časem.

?Uplynulo již sto let do války s démony, která roztrhala zem na kusy. Díky bojovníkům z Eternity byla hrozba zažehnána, nicméně dnes již démoni znovu nabírají na síle. Své jednotky shromažďují ve věžích, které jsou rozeseté po celém Severním Udaru a vy tak musíte znovu do boje.?

Eternity Warriors 2 pro iOS a Android si budete moci stáhnout během zítřka.

Eternity Warriors:

  • skvělá HD grafika
  • mnoho druhů démonů a dalších nepřátel
  • kooperativní multiplayer
  • jedinečné dobrodružství

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře