Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkyEset: Rodičovská ochrana pro mobily a tablety s Androidem na půl roku...

Eset: Rodičovská ochrana pro mobily a tablety s Androidem na půl roku zdarma

Google Play Store má nový bezpečnostní přírůstek. Je jím aplikace Parental Control pro Android. Už z názvu aplikace je patrné, že tento kousek má za cíl chránit malé děti.

Parental Control má hned několik různých funkcí. V první řadě dokáže hlídat vhodnost obsahu na základě věku vašeho dítěte, což funguje tak, že pokud si vaše ratolest pokusí stáhnout aplikaci s vyšším věkovým ratingem, aplikace ji zablokuje k používání.

Další zajímavou funkcí jsou časové limity, jimiž lze časově omezit nadměrné užívání některých aplikací, například her. V rámci Parental Control pak můžete sledovat i stránky, které vaše děti navštěvují, respektive určovat, na které stránky mohou a na které nikoliv. Poslední velmi zajímavou funkcí je možnost získávat polohu vašeho dítěte, respektive jeho zařízení.

Parental Control toho samozřejmě umí podstatně víc, ovšem vypisovat všechny jeho funkce by vydalo na dlouho. Také z toho důvodu si Eset připravil přístup ke všem prémiovým funkcím aplikace na 6 měsíců zdarma. Tato akce by ale především měla lidi nalákat do veřejného beta testu.

Pokud vás aplikace zaujala, určitě se přidejte taky.

2320350_eset

2320351_eset

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře