Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyEqualizer: pro skutečné hudební fajnšmekry a audiofily

Equalizer: pro skutečné hudební fajnšmekry a audiofily

V Androidu je vestavěný hudební přehrávač sice použitelný, ale moc možností nenabízí, a tak některým uživatelům, především těm z řad zkušenějších, vůbec nevyhovuje. Chybí v něm například i takové základní věci, jako je ekvalizér, ale i další věci.

Tento neduh alespoň z části eliminuje aplikace Equalizer, které slouží k zabarvení vámi přehrávané skladby. Na plochu smartphonu/tabletu můžete umístit widget ve dvou velikostech, to pro to, abyste měli snadnější přístup do aplikace a vše takříkajíc ?pod kontrolou?.

Equalizer přináší také několik přednastavených frekvenčních charakteristik pro různé hudební žánry, např. pro pop, dance, rap, jazz, apod.

Celá aplikace je poměrně hezky zpracovaná. S trochou nadsázky bychom mohli napsat, že má nádech nového Androidu 4.0, o němž se v zasvěcených kruzích hovoří také jako o ruské zmrzlině.

Šikovný program vyžaduje pro svůj běh Android ve verzi 2.3 a vyšší. Ke stažení je zdarma.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Equalizer/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře