Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyEpic Games Store rozdává vesmírné Rebel Galaxy zdarma!

Epic Games Store rozdává vesmírné Rebel Galaxy zdarma!

Digitální obchod Epic Games Store pokračuje v nastoleném trendu a tak opět nabízí zajímavý herní titul úplně zdarma. Tentokrát jde o hru Rebel Galaxy, ve kterém se můžete těšit na objevování vesmíru a vyjednávání s jeho podivnými obyvateli.

Hra je dostupná zdarma až od 27. června, kdy ji nahradí titul Last Day of June. Ke stažení potřebujete účet na Epic Store a když si Rebel Galaxy přidáte do knihovny, zůstane vám už napořád.

Na pulty obchodů se hra vývojářského studia Double Damage Games dostala v roce 2015. A u hráčů rozhodně nepropadla. Průměrné hodnocení na webu Metacritics ukazuje 7,6 bodu.

V Rebel Galaxy se dostanete do role velitele vesmírné lodi, který se plaví vesmírem a zkoumá podivné jevy, bojuje s piráty, těží materiály a komunikuje s místními. Všechny souboje se přitom odehrávají v reálném čase.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře