Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyEpic Games naděluje! Stahujte hry This War of Mine a Moonlighter zdarma

Epic Games naděluje! Stahujte hry This War of Mine a Moonlighter zdarma

Už jste si určitě zvykli, že Epic Games Store pravidelně rozdává hry úplně zadarmo. A jinak tomu není ani tento týden. Tentokrát jsou bezplatně ke stažení rovnou dva tituly – válečný This War of Mine a pixelartový Moonlighter.

Digitální obchod Epic Games Store pokračuje v nastoleném trendu a tak opět nabízí zajímavé herní tituly úplně zdarma.

Prvním je This War of Mine, což je survival hra viděná pohledem z boku, která je jiná jak v porovnání s ostatními hrami od 11-bit Studios, tak i s ostatní herní produkcí. Herní prostředí je ponořené do temných barev a jakoby šrafované. To hře propůjčuje naprosto jedinečný styl, který se pak přelévá i do hratelnosti.

Cílem hráče je starat se o skupinku lidí, kteří uvízli ve válečné zóně a to bez pití, bez jídla, bez léků a jakékoliv pomoci. Vedle podvýživy, nebo například zimy (smrt je permanentní), jsou největšími nepřáteli vaší skupinky samotní lidé. Ne že by vás ohrožovali schválně, jak to u lidí v některých hrách bývá zvykem, i na druhé straně barikády se však ukazuje nezměrná touha po přežití.

Druhou hrou zdarma je akční RPG Moonlighter, která vsází na líbivou barevnou pixelartovou grafikou. Ve hře se ujímáte role Willa, obyčejného chlapíka pocházejícího z dlouhé linie obchodníků, který bude vyrážet do nebezpečných dungeonů za lupem, který si pak bude muset adekvátně nacenit a hlavně nějak udat svým zákazníkům.

Obě hry stahujte z odkazu zde. Závěrem připomínáme, že k získání This War of Mine a Moonlighter potřebujete účet na Epic Store a když si hry přidáte do knihovny, zůstanou vám už napořád.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře