Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyEnergy Sistem uvádí do prodeje nový bezdrátový reprobox Energy Tower 7

Energy Sistem uvádí do prodeje nový bezdrátový reprobox Energy Tower 7

Energy Sistem uvádí na český trh dřevěný Hi-Fi reprobox Energy Tower 7. Novinka nabízí slušný zvuk, LED podsvícení i možnost spárovat dvě zařízení do výkonné audio soustavy.

Šíření zvuku v případě Energy Tower 7 zajišťuje kombinace dvou 4″ širokopásmových reproduktorů s celkovým výkonem 40 W doplněných o 10W 1,5″ kopulový výškový reproduktor a 50W 5″ subwoofer. Maximální 100W výkon zařízení lze prostřednictvím technologie True Wireless Stereo zdvojnásobit, a to spárováním dvou reproboxů do jednoho bezdrátového audio systému. Uživatel si přitom může určit, zda bude soustava obou reproboxů hrát v režimu stereo či jeden z reproboxů pravý a druhý levý kanál. Hudební atmosféru navíc doplňuje LED podsvícení na spodní hraně zařízení.

Ovládání reprosoustavy Energy Tower 7 umožňuje panel umístěný na jeho vrchní straně. Jeho součástí jsou tlačítka pro ovládání hlasitosti, výběr skladeb a režimu přehrávání či zapínání a vypínání podsvícení reproboxu. K ovládání přístroje lze využívat také dálkový ovladač, který je součástí balení.

Vysokou variabilitu připojení ke zdroji hudby zajišťuje bezdrátová technologie Bluetooth 5 s dosahem až 40 metrů, doplněná o audio vstup, RCA vstup/výstup, USB slot a slot pro paměťovou microSD kartu s pamětí až 128 GB. Součástí výbavy zařízení je také FM rádio.

Reprobox Energy Tower 7 pokrývá nadstandardní tříletá záruka. Doporučená koncová cena činí 3 990 Kč s DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře